HYDROCONQUEST

98.100 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.742.4.96.6 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол