HYDROCONQUEST

108.900 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L3.742.3.96.7 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност