HYDROCONQUEST

79.900 денари

Watch Longines HydroConquest L3.840.4.56.6

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.840.4.56.6 Категорија: Таг
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Familie

  HydroConquest

  Дијаметар

  Механизам

  Стакло

  Материјал на куќиште

  Материјал на ремче

  Водоотпорност

  Пол