HYDROCONQUEST

98.100 денари

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.741.4.56.6 Категорија: Таг
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Материјал на куќиште

  Дијаметар

  Материјал на ремче

  Механизам

  Водоотпорност

  Пол