HYDROCONQUEST

130.700 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.781.3.96.9 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Стакло

Механизам

Водоотпорност

Пол

Дијаметар