HAPPY CHILLI

2.700 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: FBNP185 Категорија: Таг
Брендови: Flik Flak
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, , ,

Водоотпорност