HALF HEART WHITE

5.700 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SO29Z112 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Дијаметар

Механизам

Стакло

Водоотпорност

Пол