FORMULA 1

118.000 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: WAZ1010.BA0842 Категорија: Таг
Брендови: TagHeuer
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол