FORMULA 1 43

146.600 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: CAZ101AN.BA0842 Категорија: Таг
Брендови: TagHeuer
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност