FLOWER POWER

3.000 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: FPNP109 Категорија: Таг
Брендови: Flik Flak
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

,

Водоотпорност