FLAMINGO

20.600 денари

FLAMINGO/LR/Q/BICO/L.WHITE/WHITE MOP

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0942102611101 Категорија: Таг
Тежина 28 g
Димензии 30 × 30 × 6,35 mm
Familie

Flamingo

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол