EVERYTIME

17.200 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1432101709100 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност