DOLCEVITA

101.700 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L5.258.4.71.0 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност