DOLCEVITA

98.100 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L5.512.4.71.A Категорија: Таг
Брендови: Longines
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност