COUTURIER

19.700 ден

COUTURIER/LR/Q/STEEL/SILVER DIAL

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0352101103100 Категорија:
Тежина 90 g
Димензии 32 × 32 × 8.1 mm
Колекција

Familie

Couturier Quartz

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Калибар на Механизам

Боја

Сребрен

Бројчаник

Водоотпорност

Пол

COUTURIER
COUTURIER
19.700 ден

1 на залиха