CONSTELLATION 34

560.000 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 13110342053001 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Механизам

Водоотпорност

Пол