CONSTELLATION 29

828.400 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 13120292053001 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Пол

Механизам

Водоотпорност