CONSTELLATION 28

268.500 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 13110286060001 Категорија: Таг
Брендови: Omega
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност