CONSTELLATION 28

214.800 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 13110286003001 Категорија: Таг
Брендови: Omega
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност