CONSTELLATION 25

337.500 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 13120256002001 Категорија: Таг
Брендови: Omega
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Водоотпорност

Механизам

Пол