CONQUEST

58.100 денари

Watch Longines Conquest L3.759.4.96.6

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.759.4.96.6 Категорија: Таг
Familie

Conquest

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол