CONQUEST

76.600 денари

Watch Longines Conquest L3.778.4.58.6

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.778.4.58.6 Категорија: Таг
Familie

Conquest

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол