SEAMASTER AQUA TERRA 41

421.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 22010412110001 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол