CYBEROAURUS

2.700 ден

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FPNP135 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, , ,

Водоотпорност