CIEL AZUL

8.300 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: YLS231M Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност