CHRONO XL

682 $

CHRONO XL/BGR/CHRQ/BLACK PVD/GREEN/GREEN

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1166173709700 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 79 g
Димензии 45 × 45 × 11,02 mm
Familie

Tissot Chrono XL

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол