CHEMIN DES TOURELLES

55.800 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0992071111600 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност