CHEMIN DES TOURELLES

57.500 денари

CH.TOUR./GR/A/ROSA/LEA.BROWN/GUN-RO DIAL

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0994073644800 Категорија: Таг
Тежина 79 g
Димензии 42 × 42 × 10,89 mm
Familie

Chemin des Tourelles

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол