CARSON

25.000 денари

CARSON/LR/Q/STEEL/SILVER DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1222101103300 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 70 g
Димензии 30 × 30 × 6,7 mm
Familie

Carson Quartz

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол