CARRERA 29

404.000 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: WBN2414.BA0621 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Водоотпорност

Пол