CARRERA

182.400 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: WAR1314.BA0778 Категорија: Таг
Брендови: TagHeuer
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол