BOXENGASSE AGAIN

12.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: YVS423GC Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Стакло

Механизам

Водоотпорност

Пол

, ,