BLUEINJELLY

7.300 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SO27E105 Категорија: Таг
Брендови: Swatch
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол