BLACK LUREX

3.000 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FPNP071 Категорија: Таг
Familie

POWER TIME TEXTILE

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол

,