BELLISSIMA

26.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1260101611302 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Механизам

Водоотпорност

Пол