BELLISSIMA

28.800 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1260101101300 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Дијаметар

Водоотпорност

Механизам

Пол