AQUARACER 43

243.100 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: WBP201B.BA0632 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност