AQUARACER 40

214.500 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: WBP1180.BF0000 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Механизам

Водоотпорност

Пол