AQUARACER 30

203.800 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: WBP1450.BA0622 Категорија: Таг
Брендови: TagHeuer
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Водоотпорност

Пол