SEAMASTER AQUA TERRA 41

460.200 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 22010412102004 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност