INCONTRO

69.000 денари

Прстен од розово и бело злато

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20048915 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Големина

24

Материјал

Бело и розово злато 18к

Боја