VERAMORE

104.200 денари

Прстен од бело злато и дијамант

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20035759 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Големина

24

Материјал

Бело злато 18к

Боја