LUCE NEW

131.900 денари

Прстен од бело злато и дијамант

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20087473 Категории: , Таг
Големина

13

Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја