TIMELESS CLASSICO

461.400 денари

Прстен од бело злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20090926 Категории: , Таг
Големина

13

Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја