BELLE EPOQUE

199.600 денари

Прстен од бело злато, дијаманти и рубини

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20058706 Категории: , Таг
Големина

13

Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја