MARGHERITA

183.600 денари

Прстен од жолто злато, дијаманти и цитрински кварцен

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20072769 Категории: , Таг
Големина

13

Материјал

Жолто злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја