MIMOSA

183.600 денари

Прстен од розово злато, бели дијаманти и кафеави дијаманти

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20078491 Категории: , Таг
Големина

13

Материјал

Розово злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја