MINOU

205.800 ден

Прстен од бело злато и дијаманти

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81091762 Категории: ,
Каратажа на дијамант

Големина

13

Материјал

Бело злато 18к

Боја
MINOU
205.800 ден

На залиха