MINOU

202.700 денари

Прстен од бело злато и дијаманти

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20091051 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Каратажа на дијамант

Големина

13

Материјал

Бело злато 18к