MIMOSA

295.100 денари

Прстен од бело злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20075397 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Големина

13

Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја